Menu

O nás

SOMI Systems, a.s. je dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje IT riešeniam a službám už od roku 1993. V roku 2000 sa SOMI Systems s.r.o. transformovala na akciovú spoločnosť so 100%-ným podielom domáceho kapitálu. SOMI Systems a.s. sa počas svojho vývoja vyprofilovala na vysoko kvalitnú spoločnosť, s komplexnými riešeniami a službami v oblasti IT. Spoločnosť navrhuje a realizuje ucelené zákaznícke riešenia s hlavnou orientáciou na otvorené systémy a architektúru klient/server.

Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je riešenie bezpečnostnej politiky organizácií smerom na IT technológie. Na posúdenie úrovne zabezpečenia organizácie slúžia penetračné testy a bezpečnostné projekty.  Na vlastné riešenie bezpečnosti potom používame rôzne softvérové nástroje, pracujúce na kvalitnom hardvéri.  V neposlednom rade organizujeme odborné školenia a workshopy na témy zabezpečenia dát, osobných údajov a zamedzenia prieniku do firemných sietí.

Disponujeme vysoko špecializovanými a certifikovanými odborníkmi na jednotlivé oblasti našej činnosti, čo nám umožňuje pochopiť potreby zákazníka a poskytnúť mu progresívne produkty a služby. Kladieme dôraz na dlhodobé partnerstvá s našimi dodávateľmi aj našimi zákazníkmi. Naše riešenia sa vyznačujú odbornosťou, profesionalitou, korektnosťou a individuálnym prístupom.

Vďaka tomuto prístupu sme získali viacero významných klientov z rôznych oblastí verejného, ale aj súkromného sektora. Svojim zákazníkom poskytujeme široké portfólio služieb, ktoré spájame do komplexných riešení.

Náš Integrovaný systém manažérstva zahŕňa komplex systémov riadenia podľa medzinárodných noriem ISO.

image001

 www.somi.sk

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV – INFORMOVANIE