Menu

Funkcionalita

Kerber 3.0

je komplexný modulárny systém vyvinutý slovenskou spoločnosťou SOMI Systems a.s., určený pre pripojenie a riadenie prístupu do Internetu a zabezpečenie lokálnej IT infraštruktúry. Medzi jeho hlavné funkcie patrí výkonný antispamový filter, komplexný mailový server, kalendáre a kontakty, DHPC, firewall, VPN, moduly pre detekciu a elimináciu útokov, sofistikovaný Proxy server, nástroje pre zabránenie zneužívania Internetu a automatický zálohovací systém pre všetky Vaše dôležité dáta. Samozrejmosťou je neustále monitorovanie stavu systému ako aj hardvéru, na ktorom je Kerber nainštalovaný. Kerber je spoľahlivým strážcom a účinným manažérom dát a dátovej komunikácie. Celý systém je založený na modernom responzívnom web rozhraní, čo znamená, že je ľahko ovládateľný na akomkoľvek zariadení.

Tieto a mnohé ďalšie vlastnosti robia z produktu Kerber 3.0 spoľahlivý nástroj k vyriešeniu všetkých bezpečnostných otázok súvisiacich s dátovou komunikáciou vo vnútri organizácie, ako aj smerom do a z Internetu.

  Systém Kerber 3.0 je bezpečnostné riešenie pre lokálne siete vhodné pre malé a stredné podniky, ako aj pre verejnú či štátnu správu.

Modulárnosť a prispôsobenie na mieru

Systém Kerber je modulárny a skladá sa z viacerých samostatných modulov:

  • mail a antispam,
  • firewall,
  • VPN,
  • HTTP filtrovanie,
  • monitorovanie šírky pásma,
  • komplexné zálohovanie dát v reálnom čase a ich deduplikáciu,
  • kalendáre a kontakty.

To umožňuje postaviť riešenie presne podľa Vašich požiadaviek a tiež bezproblémové rozširovanie v budúcnosti.

modularnostnamieru

Správa aj z mobilu a tabletu

Kerber vo verzii 3.0 s novým responzívnym dizajnom.

Responzívny dizajn sa stáva v dnešnej dobe mobilných zariadení nevyhnutnosťou. Výnimkou nie je ani systém Kerber. Už nejaký čas k nám chodili podnety od našich zákazníkov, že by bolo vhodné, aby mohli manažovať svoje lokálne siete, napr. aj z mobilu. Teraz už je jedno či ste na školení, u doktora, alebo len nie ste v práci. V prípade akýchkoľvek problémov sa viete pomocou svojho smartfónu bezpečne pripojiť do Vašej lokálnej podnikovej siete a daný problém jednoducho a hlavne rýchlo vyriešiť priamo v administračnom rozhraní Kerberu. Celé administračné prostredie je prispôsobené práve potrebám správcov sietí a informatikov, nakoľko pri jeho návrhu sme vychádzali z našich skúseností a hlavne požiadaviek našich spokojných zákazníkov.

Podpora 24 x 7 x 365

Jednou zo špecifických výhod systému Kerber 3.0  je aj jeho efektívna správa a údržba.

Spoľahnúť sa môžete na naše oddelenie technickej podpory, ktoré je vám kedykoľvek k dispozícii, na vzdialenú správu celého systému, a tak isto aj na náš hotline.

Vzdialená správa zahŕňa kompletnú starostlivosť o systém, zastrešovanú našimi pracovníkmi počas dohodnutej doby. Týmto spôsobom zabezpečujeme plynulé aktualizácie, 24/7 monitoring zariadení a krátke reakčné časy pri riešení potenciálnych servisných zásahov. Svoj čas môžete využiť efektívnejším spôsobom, keďže nemusíte venovať pozornosť systému Kerber, ktorý beží pod našim dohľadom.

podporadohlad

Sofistikovaný bezpečnostný systém vyvinutý na Slovensku

Pokročilé softvérové riešenie určené pre verejnú správu, samosprávy, nemocnice, školy, malé a stredné podniky.

Mám záujem

Vybraté referencie